Dodaj opinię

 
 
 
 
 
* adres email nie będzie publikowany.
12 entries.
Stawecka O. napisał/a 19 stycznia 2021:
Organizowałam w Państwa firmie pogrzeb na cmentarzu w Kaliszu Pomorskim, podobało mi się wykonanie, ładny karawan, i to że macie młodych pracowników - można was śmiało polecić
WIESŁAWA UFNIARZ napisał/a 30 grudnia 2020:
Serdecznie dziękujemy za profesjonalne zorganizowanie pogrzebu Naszej kochanej MAMY.pogrzeb odbył się 28/12/2020,profesjonalna oprawa,zaangażowanie pracowników którzy w każdym momencie służyli pomocą.Polecamy tą firmę.Jeszcze raz bardzo dziękujemy z całą rodziną.
Anna Siwa napisał/a 1 grudnia 2020:
Szybki przepływ informacji, dobra obsługa przy ceremonii pogrzebowej
Anna Ordańska napisał/a 20 listopada 2020:
Serdecznie dziękuję firmie HADES za zorganizowanie pięknej uroczystości pożegnania naszego Taty. Dziękujemy za okazane wsparcie dla całej rodziny ,a przede wszystkim za profesjonalne przygotowanie pochówku .Pracownicy pomocni ,pełni empatii i zaangażowania .Z pełnym uznaniem dla Usług Pogrzebowych Hades będę polecała firmę zarówno Rodzinie jak i znajomym
Regina D. napisał/a 19 listopada 2020:
Według mnie, obecnie w Złocieńcu i okolicach nie ma lepszego zakładu pogrzebowego. Hades ma naprawdę eleganckich pracowników, nowe karawany i ceny które pozwalają spokojnie mieścić się z kosztem ceremonii w zasiłku. Polecam
Marcin Ordański napisał/a 8 listopada 2020:
Chcemy bardzo podziękować firmie HADES za miłą i profesjonalną obsługę . Zarówno przy załatwianiu wszystkich formalności jak i podczas pogrzebu Naszego taty. Pracownicy firmy są niezwykle życzliwi i empatyczni. W pełni polecam wszystkim firmę HADES ,którzy potrzebują skorzystać z usług pogrzebowych. Rodzina Ordańskich.
Ewa Dobrowolska napisał/a 11 września 2020:
Profesjonalna firma, w kazdym detalu! Cialo zostalo sprowadzone z zagranicy bez problemu. Właściciel firmy okazał się bardzo kompetentną osobą w sferze zalatwienie wszystkich spraw urzędowych jak i również dotyczacych kontaktu z rodziną zmarłego. Dziękujemy !
Małgorzata Kapuścińska napisał/a 7 sierpnia 2020:
Chciałam podziękować za profesjonalne podejście i bardzo życzliwe zachowanie Pana Korczyka. W szczególności zaś jestem wdzięczna Pani Magdalenie, która z przeogromnym sercem pomogła mi, gdy znalazłam się się w tej szczególnej sytuacji. Czułam się niesamowicie zaopiekowana i uważam, że Pani Magdalena jest w 100% właściwą osobą na tym stanowisku. Chciałoby się więcej takich osób w usługach dla ludności. Nikomu nie życzę szybkiego kontaktu z żadnym biurem pogrzebowym ale jeśli już ten moment przyjdzie to Firma Hades spełni nasze oczekiwania z niesamowitą empatią. Jeszcze raz dziękuję.
Rodzina Ryszarda Morki napisał/a 29 lipca 2020:
Dziękujemy za szybkie i sprawne załatwienie wszelkich formalności związanych z pogrzebem. Wszyscy pracownicy Firmy HADES cechują się wyrozumiałością i ogromną empatią potrzebną w takich chwilach. Ceremonia pogrzebowa jak i późniejsze uporządkowanie mogiły zostało przeprowadzone z należytą starannością, bez żadnych zastrzeżeń. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY!
Rodzina Stanisławskich ze Złocieńca napisał/a 18 czerwca 2020:
Mimo bólu i smutku, jaki przeżywamy, chcemy podziękować zakładowi pogrzebowemu Hades za piękny pogrzeb naszej Mamy Krystyny. Widać, że Pan Stefan to nie tylko doświadczony przedsiębiorca, ale przede wszystkim dobry człowiek. Podobnie, jak jego pracownicy.
J.R. Szymańscy napisał/a 21 kwietnia 2020:
Dziękujemy firmie Hades za przygotowanie przepięknej uroczystości pogrzebowej naszego ukochanego Tatusia i Dziadziusia. Przez cały czas czuliśmy Państwa troskę nie tylko o przebieg pogrzebu, ale i o nas. Wdzięczni J.R. Szymańscy z Drawska Pomorskiego
Aniołkowi Rodzice napisał/a 10 marca 2020:
Decyzja o powierzeniu firmie Hades z Drawska Pomorskiego pogrzebu naszej małej córeczki należała do tych najtrudniejszych, ale i najlepszych. Dziękujemy za każdą radę, ale przede wszystkim za realną pomoc.