Dodaj opinię

 
 
 
 
 
* adres email nie będzie publikowany.
27 wpisów.
Janusz K. napisał/a 20 maja 2022
Wraz z całą rodziną polecam firmę pogrzebową hades, zajmą się wszystkim i można im zaufać.
Jowita napisał/a 15 kwietnia 2022
Hades to bez wątpienia najlepsza firma pogrzebowa w Złocieńcu - polecam
Damian K. napisał/a 22 marca 2022
Firma Hades wykazała się dużym profesjonalizmem. Pogrzeb zorganizowany przez ten zakład pogrzebowy odbył się tak, jak prosiłem. Muzyka, oprawa florystyczna, pomoc w wyborze akcesoriów wszystko na najwyższym poziomie. Bardzo miła obsługa w biurze. Polecam.
Sebastian Kuropatnicki napisał/a 6 stycznia 2022
Serdecznie dziękujemy Zakładowi Pogrzebowemu Hades za profesjonalną, godną i kompleksową organizację ceremonii pogrzebowej naszego Taty. Firma spełniła wszystkie nasze oczekiwania, służąc fachowym doradztwem na każdym etapie oraz realizując swoje obowiązki na najwyższym możliwym poziomie.
Tadeusz napisał/a 29 grudnia 2021
bardzo dobry zakład pogrzebowy, mają ładny karawan i kaplice, polecam HADES
Elżbieta i Tomasz Komorowscy napisał/a 14 października 2021
W tych trudnych chwilach pracownicy firmy oraz Pan Stefan Korczyk w sposób taktowny i profesjonalny zorganizowali wszystkie formalności związane z przygotowaniem do pogrzebu. Zadbali o każdy szczegół podczas ostatniego pożegnania. Ich empatia i zaangażowanie, aby ten trudny czas był, jak najmniej bolesny, są godne uznania. Sprawne załatwienie wielu spraw związanych z pochówkiem pozwoliło nam na spokojne przeżywanie żałoby.
Sabina Wyszyńska napisał/a 12 października 2021
Hades jest firmą, która zna się na rzeczy. Zorganizowany przez nich pogrzeb był z klasą i dużym taktem. Dziękuję, bo to pożegnanie było dla mnie i mojej rodziny bardzo ważne. Dzięki wam wszystko odbyło się tak, jak tego oczekiwałam.
Monika Andrunik napisał/a 3 października 2021
Zakład Pogrzebowy HADES w pełni zadbał o kompleksową organizację ostatniego pożegnania na bardzo wysokim poziomie. W imieniu swoim oraz najbliższych pragnę podziękować obsłudze za zrozumienie, fachowe doradztwo oraz kompleksowe podejście do sprawy. Właściciel firmy bardzo przemiły człowiek o wysokiej kulturze osobistej i zawsze gotów do pomocy we wszystkich sprawach. Pracownicy obsługi uroczystości sympatyczni oraz pomocni. Zadbali w tym czasie, o każdy szczegół by wszystko wyglądało estetycznie, wykazując przy tym empatię i szacunek. Polecam wszystkim usługi tej firmy. Z wyrazami szacunku i podziękowaniami.
Katarzyna W. napisał/a 2 września 2021
Organizowałam pogrzeb z zakładem Hades już dwa razy. Jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam. Bardzo dziękuję i polecam każdej osobie, która pragnie zorganizować godny pogrzeb.
Janina Kowalewska napisał/a 10 czerwca 2021
Dziękuję za pomoc, wyrozumiałość i profesjonalizm. Ceremonia pogrzebowa była bardzo wzruszająca, a panowie obsługujący pogrzeb bardzo taktowni. Jeszcze raz dziękuję całemu zakładowi Hades. Janina z córkami
Aneta Pyszka napisał/a 14 kwietnia 2021
Nagła śmierć odbierająca osobę najbliższą jest ogromnym ciosem. Kogoś kogo ona dotyka w danej chwili spowija rozpacz i żałoba. Wasza pomoc w tej chwili jest nieoceniona. Takt jakim się posługujecie w Waszej pracy i profesjonalizm jest wyznacznikiem najwyższej klasy poziomu świadczonych przez Was usług. Pani Aniu jest Pani ANIOŁEM, którego życzę spotkać każdemu w tak trudnym momencie. Dziękuję Wam z całego serca,że towarzyszyliście nam w tych tragicznych dla nas chwilach. Dzięki Wam uroczystość uroczystość była niezmiernie wzruszająca. Dlatego też polecam Waszą firmę z całego serca. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ!
Zagórscy napisał/a 11 marca 2021
Pana Stefana Korczyka i córkę Annę wszyscy w okolicy znają, bardzo dobra firma, polecam z całego serca!
Angelika M napisał/a 4 marca 2021
Serdecznie dziękujemy za profesjonalne zorganizowanie pogrzebu mojej babci. Pogrzeb odbył się profesjonalnie, zaangażowanie pracowników z wielkim sercem którzy w każdym momencie służyli pomocą.Polecam tą firmę. Dziękujemy z całą rodziną. Jesteście wielcy ❤️
Sabina Trzcińska napisał/a 21 stycznia 2021
Śmierć bliskiej osoby to trudny okres, zwłaszcza kiedy sytuacja ma miejsce w czasie epidemii. Zakład Pogrzebowy HADES w pełni zadbał o kompleksową organizację ostatniego pożegnania na bardzo wysokim poziomie. Profesjonalne podejście pracowników wywarło na nas ogromne wrażenie. Począwszy od pomocy w przygotowaniach i doradztwa w trudnych chwilach, do w pełni starannej i eleganckiej oprawy uroczystości pogrzebowej. Tu chcielibyśmy podziękować Pani Annie z punktu obsługi przy ulicy Piłsudskiego w Drawsku za taktowne i rozważne podejście do przygotowania pochówku, oraz całej kadrze pracowniczej, która zadbała w tym czasie, o każdy szczegół by wszystko wyglądało estetycznie, wykazując przy tym empatię i szacunek. Zakład Pogrzebowy HADES zajął się wszelkimi urzędowymi formalnościami, co w sytuacji epidemii bardzo usprawniło proces uzyskania potrzebnych dokumentów. Polecamy wszystkim usługi tej firmy.
Stawecka O. napisał/a 19 stycznia 2021
Organizowałam w Państwa firmie pogrzeb na cmentarzu w Kaliszu Pomorskim, podobało mi się wykonanie, ładny karawan, i to że macie młodych pracowników - można was śmiało polecić
Jadwiga Baranowska napisał/a 11 stycznia 2021
Serdecznie dziękuję Pani Magdzie za zorganizowanie pogrzebu mojej mamy. Z powodu pandemii pogrzeb był inny niż tradycyjnie przyjęte formy, skromny, co napawało mnie dodatkowym smutkiem. Mimo to uroczystość okazała się bardzo wzruszająca,Mama została pochowana , godnie i z szacunkiem. Jeszcze raz serdecznie dziękuję firmie pogrzebowej HADES ze Złocieńca za pełen profesjonalizm a w szczególności Pani Magdzie za empatię i za wszelką pomoc przy organizacji tego smutnego wydarzenia.
WIESŁAWA UFNIARZ napisał/a 30 grudnia 2020
Serdecznie dziękujemy za profesjonalne zorganizowanie pogrzebu Naszej kochanej MAMY.pogrzeb odbył się 28/12/2020,profesjonalna oprawa,zaangażowanie pracowników którzy w każdym momencie służyli pomocą.Polecamy tą firmę.Jeszcze raz bardzo dziękujemy z całą rodziną.
Anna Siwa napisał/a 1 grudnia 2020
Szybki przepływ informacji, dobra obsługa przy ceremonii pogrzebowej
Anna Ordańska napisał/a 20 listopada 2020
Serdecznie dziękuję firmie HADES za zorganizowanie pięknej uroczystości pożegnania naszego Taty. Dziękujemy za okazane wsparcie dla całej rodziny ,a przede wszystkim za profesjonalne przygotowanie pochówku .Pracownicy pomocni ,pełni empatii i zaangażowania .Z pełnym uznaniem dla Usług Pogrzebowych Hades będę polecała firmę zarówno Rodzinie jak i znajomym
Regina D. napisał/a 19 listopada 2020
Według mnie, obecnie w Złocieńcu i okolicach nie ma lepszego zakładu pogrzebowego. Hades ma naprawdę eleganckich pracowników, nowe karawany i ceny które pozwalają spokojnie mieścić się z kosztem ceremonii w zasiłku. Polecam