Dodaj opinię

 
 
 
 
 
* adres email nie będzie publikowany.
27 wpisów.
Marcin Ordański napisał/a 8 listopada 2020
Chcemy bardzo podziękować firmie HADES za miłą i profesjonalną obsługę . Zarówno przy załatwianiu wszystkich formalności jak i podczas pogrzebu Naszego taty. Pracownicy firmy są niezwykle życzliwi i empatyczni. W pełni polecam wszystkim firmę HADES ,którzy potrzebują skorzystać z usług pogrzebowych. Rodzina Ordańskich.
Ewa Dobrowolska napisał/a 11 września 2020
Profesjonalna firma, w kazdym detalu! Cialo zostalo sprowadzone z zagranicy bez problemu. Właściciel firmy okazał się bardzo kompetentną osobą w sferze zalatwienie wszystkich spraw urzędowych jak i również dotyczacych kontaktu z rodziną zmarłego. Dziękujemy !
Małgorzata Kapuścińska napisał/a 7 sierpnia 2020
Chciałam podziękować za profesjonalne podejście i bardzo życzliwe zachowanie Pana Korczyka. W szczególności zaś jestem wdzięczna Pani Magdalenie, która z przeogromnym sercem pomogła mi, gdy znalazłam się się w tej szczególnej sytuacji. Czułam się niesamowicie zaopiekowana i uważam, że Pani Magdalena jest w 100% właściwą osobą na tym stanowisku. Chciałoby się więcej takich osób w usługach dla ludności. Nikomu nie życzę szybkiego kontaktu z żadnym biurem pogrzebowym ale jeśli już ten moment przyjdzie to Firma Hades spełni nasze oczekiwania z niesamowitą empatią. Jeszcze raz dziękuję.
Rodzina Ryszarda Morki napisał/a 29 lipca 2020
Dziękujemy za szybkie i sprawne załatwienie wszelkich formalności związanych z pogrzebem. Wszyscy pracownicy Firmy HADES cechują się wyrozumiałością i ogromną empatią potrzebną w takich chwilach. Ceremonia pogrzebowa jak i późniejsze uporządkowanie mogiły zostało przeprowadzone z należytą starannością, bez żadnych zastrzeżeń. Jeszcze raz DZIĘKUJEMY!
Rodzina Stanisławskich ze Złocieńca napisał/a 18 czerwca 2020
Mimo bólu i smutku, jaki przeżywamy, chcemy podziękować zakładowi pogrzebowemu Hades za piękny pogrzeb naszej Mamy Krystyny. Widać, że Pan Stefan to nie tylko doświadczony przedsiębiorca, ale przede wszystkim dobry człowiek. Podobnie, jak jego pracownicy.
J.R. Szymańscy napisał/a 21 kwietnia 2020
Dziękujemy firmie Hades za przygotowanie przepięknej uroczystości pogrzebowej naszego ukochanego Tatusia i Dziadziusia. Przez cały czas czuliśmy Państwa troskę nie tylko o przebieg pogrzebu, ale i o nas. Wdzięczni J.R. Szymańscy z Drawska Pomorskiego
Aniołkowi Rodzice napisał/a 10 marca 2020
Decyzja o powierzeniu firmie Hades z Drawska Pomorskiego pogrzebu naszej małej córeczki należała do tych najtrudniejszych, ale i najlepszych. Dziękujemy za każdą radę, ale przede wszystkim za realną pomoc.